Siedziba FecPOS

Firma FEC (Firich Enterprises Co., Ltd.), powstała w roku 1995 i stała się światowym liderem w dziedzinie dostarczania systemów POS oraz monitorów z ekranem dotykowym. Od początku funkcjonowania FEC skupia się na stałym doskonaleniu jakości oraz wprowadzaniu nowych rozwiązań, dzięki czemu wciąż podnosi swoją pozycję na światowych rynkach oraz dostarcza produkty do coraz szerszego grona odbiorców.

Logo FEC POS

Obecnie FEC oferuje pełną gamę zaawansowanych technologicznie produktów – terminale POS All-in-One z ekranem dotykowym, komputery typu BOX, monitory z ekranem dotykowym, a także wiele akcesoriów oraz urządzeń peryferyjnych z nimi związanych. Ponadto FEC w swojej ofercie posiada rozwiązania dedykowane dla kiosków multimedialnych. Jako producent i dystrybutor zapewnia także dostęp do serwisu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego.

FEC posiada kompleksową i pełną ofertę POS przygotowaną przez zespół doświadczonych specjalistów. Dzięki połączeniu najnowszej technologii oraz nowoczesnego designu FEC oferuje również niestandardowe rozwiązania dla najbardziej wymagających odbiorców. Systemy POS marki FEC odpowiadają na aktualne potrzeby rynku i zapewniają produkty skrojone na potrzeby naszych partnerów w biznesie.

W dobie dostępu do zaawansowanych technologii trudno wyobrazić sobie system sprzedaży czy zarządzania, które nie wykorzystywałby nowoczesnych narzędzi. FEC od początku powstania firmy stawiał na innowacje i zaawansowane technologicznie rozwiązania. Dzięki szerokiej gamie produktów w swoim portfolio stał się jedną z wiodących światowych marek dostarczających urządzenia do systemów sprzedaży detalicznej, systemów dla restauracji oraz sprzęt komputerowy dla hoteli.

 
Produkty FEC – systemy POS

Link do strony producenta