HORECA – odbiorca w branży hotelarsko-gastronomiczna to wyjątkowo wymagający klient, który ceni sobie wysokiej klasy rozwiązania zapewniające efektywne działanie. Terminale oraz monitory dotykowe, a także komputery typu BOX muszą odpowiadać odpowiednim standardom jakościowym. Równie ważnym elementem wyboru jest nowoczesny wygląd oferowanych urządzeń, które zachwycą klienta prostotą i elegancją kształtów.

Niezwykle istotnym elementem systemu zarówno w restauracji jak i hotelu jest niezawodny i wydajny terminal POS. Połączenie wysokiej wydajności oraz nowatorskiego desingu często decyduje o wyborze terminali FEC jako urządzeń idealnie dopasowanych dla potrzeb tak wymagającego klienta. FEC od wielu lat dostarcza wysokiej jakości rozwiązania dla restauracji oraz hoteli starając się zapewnić rozwiązania na najwyższym poziomie.

Terminal dla gastronomii

FEC posiada idealne rozwiązania dla restauracji – wydajne i ładne terminale z ekranem dotykowym. Tego typu terminal dla restauracji, przy zastosowaniu odpowiedniej aplikacji, ułatwi pracę kelnerską i dostarczy informacji do sprawnego zarządzania zarówno małą jak i dużą gastronomią. Zintegrowanie jednostki centralnej z monitorem oszczędza również miejsce, a jest to niezmiernie ważne przy zagospodarowaniu niewielkiej powierzchni w lokalu gastronomicznym. Kolejna propozycja to monitor dotykowy dla restauracji, który w połączeniu z jednostką centralną stanowi samodzielne stanowisko pracy kelnerskiej bądź jest wykorzystywane jako KDS w kuchni.

Terminal dla hotelu

W branży hotelarskiej coraz częściej znajdują zastosowania terminale typu All-in-one. Terminale z ekranem dotykowym mogą być wykorzystywane jako samodzielne stanowisko pracy w recepcji, jak również jako punkt informacji dla gości hotelowych, szczególnie w bardzo dużych kompleksach hotelowych. Elegancji wygląd pozwala skomponować je z wystrojem najpiękniejszych wnętrz hotelowych.
Nie można również zapomnieć, że terminale dotykowe oraz monitory FEC to także sprzęt dla restauracji hotelowej, bez którego trudno wyobrazić sobie jej sprawne działanie.